Yükleniyor...
 

At Yarışı 3

78%
At Yarışı 3 Show jumping yani engelli atlama atların bar, düşük duvar ve farklı engeller üstünden atladıkları bir tür yarışmadır. Yarışın amacı verilen süre içerisinde engelleri en az hata ile geçebilmektir. Engeller sırasına göre atlanmalıdır. Her kötü atlayış 4 puan ceza verirken verilen engellerin belli bir süre içinde tamamlanmaması halinde her saniye için 1 ceza puanı verilir. Oyun yön tuşları ve zıplamaya yarayan boşluk tuşu ile oynanır.

At Yarışı 3 Oyunu Künyesi

At Yarışı 3

Ekleyen:
17 05 2006'de Yüklenmiştir
Show jumping yani engelli atlama atların bar, düşük duvar ve farklı engeller üstünden atladıkları bir tür yarışmadır. Yarışın amacı verilen süre içerisinde engelleri en az hata ile geçebilmektir. Engeller sırasına göre atlanmalıdır. Her kötü atlayış 4 puan ceza verirken verilen engellerin belli bir süre içinde tamamlanmaması halinde her saniye için 1 ceza puanı verilir. Oyun yön tuşları ve zıplamaya yarayan boşluk tuşu ile oynanır.

Oyunun Etiketleri

spor at yarışı
Güncelleme 01/01/1970

At Yarışı 3 Oyunu Yorumları

At Yarışı 3 oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.