Yükleniyor...
 

Click N Slide

0%
Click N Slide Play ile oyuna başlıyoruz. NExt ile resimi geçebilir prev ile önceki resme geri dönebilirsiniz. Help ile yardım alırsınız. Download now ile oyunu bilgisayara yüklersiniz. Oyun mause ile oynanıyor. Mause ile yerini değiştirmek istediğimiz parçaya tıklayarak yerini değiştiriyoruz.Yeri boş olan yere kayıyor. Böylece köşedeki gibi resimi oluşturmaya çalışıyoruz. Resim bitmeden diğer resimin parçaları gelmiyor. Toplam 12 adet resim var timeden ne kadar sürede bitirdiğinizi görebilirsiniz. Herkese başarılar.

Click N Slide Oyunu Künyesi

Click N Slide

Ekleyen:
22 02 2006'de Yüklenmiştir
Play ile oyuna başlıyoruz. NExt ile resimi geçebilir prev ile önceki resme geri dönebilirsiniz. Help ile yardım alırsınız. Download now ile oyunu bilgisayara yüklersiniz. Oyun mause ile oynanıyor. Mause ile yerini değiştirmek istediğimiz parçaya tıklayarak yerini değiştiriyoruz.Yeri boş olan yere kayıyor. Böylece köşedeki gibi resimi oluşturmaya çalışıyoruz. Resim bitmeden diğer resimin parçaları gelmiyor. Toplam 12 adet resim var timeden ne kadar sürede bitirdiğinizi görebilirsiniz. Herkese başarılar.

Oyunun Etiketleri

panter hayvan yapboz puzzle resim
Güncelleme 01/01/1970

Click N Slide Oyunu Yorumları

Click N Slide oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.