Yükleniyor...
 

Goosehead Racing

90%
Goosehead Racing Drag yarışlarının heyecanına katılın. İlk başta bütçenize göre aracınızı upgrade edin. Oyunda üç zorluk derecesi ve her biri için 5 yarış var. Aracınız yarışlar ilerledikçe eskiyor o yüzden aracınızı yarışdan önce mutlaka upgrade edin. Bu arada çok iyi bir kalkış yaparsanız rakibinizi geçebilirsiniz. Ayrıca pist sonundaki bariyerlere çarpmamaya özen gösterin. O nedenle çizgiyi geçince X ve Z ye basarak paraşüt ve frenleri açın. Boşluk tuşu gaz verirken, yukarı-aşağı tuşları da vitesi yönetiyor.

Goosehead Racing Oyunu Künyesi

Goosehead Racing

Ekleyen:
22 02 2006'de Yüklenmiştir
Drag yarışlarının heyecanına katılın. İlk başta bütçenize göre aracınızı upgrade edin. Oyunda üç zorluk derecesi ve her biri için 5 yarış var. Aracınız yarışlar ilerledikçe eskiyor o yüzden aracınızı yarışdan önce mutlaka upgrade edin. Bu arada çok iyi bir kalkış yaparsanız rakibinizi geçebilirsiniz. Ayrıca pist sonundaki bariyerlere çarpmamaya özen gösterin. O nedenle çizgiyi geçince X ve Z ye basarak paraşüt ve frenleri açın. Boşluk tuşu gaz verirken, yukarı-aşağı tuşları da vitesi yönetiyor.

Oyunun Etiketleri

otomobil yarış hız modifiye drag
Güncelleme 01/01/1970

Goosehead Racing Oyunu Yorumları

Goosehead Racing oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.