Yükleniyor...
 

Mahjongg

80%
Mahjongg Son derece güzel ve zevkli bir zeka oyunu. Üst üste dizilmiş taşların her biri farklı şekil ve renklerden oluşuyor. Amacımız; birbirine benzeyen taşları seçerek oyunda taş bırakmamak. Not : Eğer oyunu planlı oynamazsanız eşleştirecek taş bulamayabilir ve oyunu bitiremeyebilirsiniz. O nedenle her olasılığı göz önünde bulundurarak hareket edin. İpucu : Üst ortadaki Hint yazısına basarak oyunda eşleşecek taş kalıp kalmadığını kontrol edebilirsiniz. Oyun başlangıcında size 5 adet seçenek veriliyor. Zorluk derecesine göre sıralanan bu seçeneklerden istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. İlk defa oynuyorsanız Dream Very Easy ile başlamanızı öneririz.

Mahjongg Oyunu Künyesi

Mahjongg

Ekleyen:
22 02 2006'de Yüklenmiştir
Son derece güzel ve zevkli bir zeka oyunu. Üst üste dizilmiş taşların her biri farklı şekil ve renklerden oluşuyor. Amacımız; birbirine benzeyen taşları seçerek oyunda taş bırakmamak. Not : Eğer oyunu planlı oynamazsanız eşleştirecek taş bulamayabilir ve oyunu bitiremeyebilirsiniz. O nedenle her olasılığı göz önünde bulundurarak hareket edin. İpucu : Üst ortadaki Hint yazısına basarak oyunda eşleşecek taş kalıp kalmadığını kontrol edebilirsiniz. Oyun başlangıcında size 5 adet seçenek veriliyor. Zorluk derecesine göre sıralanan bu seçeneklerden istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. İlk defa oynuyorsanız Dream Very Easy ile başlamanızı öneririz.

Oyunun Etiketleri

Çin Mahjongg
Güncelleme 01/01/1970

Mahjongg Oyunu Yorumları

Mahjongg oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.