Yükleniyor...
 

Motor Akrobasisi

93%
Motor Akrobasisi Motorsiklet akrobasisi oyununda yarışacağınız pisti kendiniz düzenleyebiliyorsunuz. Oyuna playa tıklayarak önce pist ayarlareını yaparak başlıyorsunuz. Bu ekranda pistin özelliklerini değiştiriyorsunuz. Terrain Type pist türünü, lenghth pist uzunluğunu slope frequency ve slope height ise yolun özelliklerini değiştiriyor. Motorunuza yukarı tuşuna basarak gaz verebiliyor CTRL ile ise tam gaz yapabiliyorsunuz. Aşağı tuşu ise fren görevi görüyor. Sol Sağ tuşları ile de motorunuzu döndürebiliyorsunuz.

Motor Akrobasisi Oyunu Künyesi

Motor Akrobasisi

Ekleyen:
17 05 2006'de Yüklenmiştir
Motorsiklet akrobasisi oyununda yarışacağınız pisti kendiniz düzenleyebiliyorsunuz. Oyuna playa tıklayarak önce pist ayarlareını yaparak başlıyorsunuz. Bu ekranda pistin özelliklerini değiştiriyorsunuz. Terrain Type pist türünü, lenghth pist uzunluğunu slope frequency ve slope height ise yolun özelliklerini değiştiriyor. Motorunuza yukarı tuşuna basarak gaz verebiliyor CTRL ile ise tam gaz yapabiliyorsunuz. Aşağı tuşu ise fren görevi görüyor. Sol Sağ tuşları ile de motorunuzu döndürebiliyorsunuz.

Oyunun Etiketleri

Motor Akrobasisi Oyunu Yorumları

Motor Akrobasisi oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.