Yükleniyor...
 

Sue Moda Evi

90%
Sue Moda Evi Sue'i moda evinde hazırlamak için üstdeki kalp şeklindeki iğneliğe tıklayın ve oyuna başlayın. Karşınıza katalog gelecek sağ tarafta bulunan pempe, yeşil ve mor başlıklar altında Sue'nin giymesini istediğiniz elbiseyi seçin, yukarda bulunan turuncu başlıklı katagoriden elbise üstünde bulunmasını istediğiniz deseni seçin, mavi başlıklı katagoriden de şapka, çanta, çorap, ayakkabı, seçip katagorinin sol üstündeki kalp şeklindeki iğneliğe tıklayın. Eğer Sue'yi güzel giydirdiyseniz puanınız yüksek olacaktır ve Sue sevinecektir.

Sue Moda Evi Oyunu Künyesi

Sue Moda Evi

Ekleyen:
21 08 2007'de Yüklenmiştir
Sue'i moda evinde hazırlamak için üstdeki kalp şeklindeki iğneliğe tıklayın ve oyuna başlayın. Karşınıza katalog gelecek sağ tarafta bulunan pempe, yeşil ve mor başlıklar altında Sue'nin giymesini istediğiniz elbiseyi seçin, yukarda bulunan turuncu başlıklı katagoriden elbise üstünde bulunmasını istediğiniz deseni seçin, mavi başlıklı katagoriden de şapka, çanta, çorap, ayakkabı, seçip katagorinin sol üstündeki kalp şeklindeki iğneliğe tıklayın. Eğer Sue'yi güzel giydirdiyseniz puanınız yüksek olacaktır ve Sue sevinecektir.

Oyunun Etiketleri

Sue Moda Evi Oyunu Yorumları

Sue Moda Evi oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.