Yükleniyor...
 

Xtreme Skateboarding

0%
Xtreme Skateboarding Oyunumuzda iki tane buton çıkacak. Bu butonlar \'Start\' ve \'Learn. Bunlardan Start butonunu tıklayalım. Ve oyunumuz başlayacak. Oyunumuz başlayınca oyunumuzu sadece yön tuşları ile oynuyoruz. Sağa ve sola bakan yön tuşları ile sağa sola gidiyoruz , yukarı bakan yön tuşu ilede yukarı doğru atlıyoruz. Oyunumuzda ne kadar puan yaptığımız oyunumuz sağ üst köşesinde Score olarak yazmaktadır. Oyunumuzda toplam üç tane hakkımız vardır. Bu haklarımızın hepsi bittiği taktirde oyunumuz sona eriyor.

Xtreme Skateboarding Oyunu Künyesi

Xtreme Skateboarding

Ekleyen:
25 02 2006'de Yüklenmiştir
Oyunumuzda iki tane buton çıkacak. Bu butonlar 'Start' ve 'Learn. Bunlardan Start butonunu tıklayalım. Ve oyunumuz başlayacak. Oyunumuz başlayınca oyunumuzu sadece yön tuşları ile oynuyoruz. Sağa ve sola bakan yön tuşları ile sağa sola gidiyoruz , yukarı bakan yön tuşu ilede yukarı doğru atlıyoruz. Oyunumuzda ne kadar puan yaptığımız oyunumuz sağ üst köşesinde Score olarak yazmaktadır. Oyunumuzda toplam üç tane hakkımız vardır. Bu haklarımızın hepsi bittiği taktirde oyunumuz sona eriyor.

Oyunun Etiketleri

spor engel kaykay heyecan oyun skate beceri skateboard
Güncelleme 01/01/1970

Xtreme Skateboarding Oyunu Yorumları

Xtreme Skateboarding oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.