Yükleniyor...
 

Zero Matter

74%
Zero Matter Oyunumuz yüklenince karşımıza 5 tane buton çıkacak. Bu butonlar Instructıons , Game Optıons , About Thıs Game , One Player , Two Players. Bunlardan bir kişilik mi iki kişilikmi oynayacağımızı seçiyoruz. Bir kişilik ise One Player\\\'i , iki kişilik ise Two Players\\\'İ tıklayalım. Oyunumuzu yön tuşları ile oynuyoruz. Aşağı olan yön tuşu ile ateş ediyoruz , yukarı bakan ile yukarı doğru gidiyoruz , yanlara bakan yön tuşları ise sağa ve sola gidiyoruz.

Zero Matter Oyunu Künyesi

Zero Matter

Ekleyen:
22 02 2006'de Yüklenmiştir
Oyunumuz yüklenince karşımıza 5 tane buton çıkacak. Bu butonlar Instructıons , Game Optıons , About Thıs Game , One Player , Two Players. Bunlardan bir kişilik mi iki kişilikmi oynayacağımızı seçiyoruz. Bir kişilik ise One Player\'i , iki kişilik ise Two Players\'İ tıklayalım. Oyunumuzu yön tuşları ile oynuyoruz. Aşağı olan yön tuşu ile ateş ediyoruz , yukarı bakan ile yukarı doğru gidiyoruz , yanlara bakan yön tuşları ise sağa ve sola gidiyoruz.

Oyunun Etiketleri

iki kişilik atış uzay
Güncelleme 01/01/1970

Zero Matter Oyunu Yorumları

Zero Matter oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.