More

  Doom Şimdi Daha Karanlık

  Tarih:

  Video oyun dünyasında bir dönüm noktası olan Doom serisi, yeni bir macera ile geri dönüyor Doom: The Dark Ages. Bu yeni oyun, klasik Doom’un yüksek tempolu aksiyonunu ve korku atmosferini kendi evreninin Orta Çağ’ın karanlık dünyasına taşıyarak oyunculara benzersiz bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

  The Dark Ages

  Doom: The Dark Ages, oyuncuları hikayenin Orta Çağ’ın da karanlık ve tehlikeli dünyasına götürüyor. Bu yeni yapımda, oyuncular kalkan gibi Orta Çağ silahlarıyla donatılmış olarak, şeytani yaratıklara karşı savaşıyor. Hikayenin geçmişi üzerine döneceği tahmin edilen oyunda 2016 ile beraber gelen mekanikleri Doom evreninin geçmişinde deneyimlemek baya ilginç olacak gibi gözüküyor.

  Doomguy Her Çağın Kahramanı

  Oyunun geçtiği zaman diliminin ruhunu yansıtan yeni görselliğiyle Doomguy bildiğiniz gibi elinde nice silahı ile yine cehennem lejyonlarını katletmek için hazır bekliyor.

  Xbox Showcase’de tanıtımı yapılan oyunun çıkış tarihi 2025 olarak verilmiş durumda. Serinin hayranları merakla bu bol aksiyonlu fps oyununun çıkışını şimdiden beklemeye başladılar bile.

  Oyun dünyasındaki gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.

  İlgili Yazılar

  Yorum Yapın

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz