More

  Diablo 4 Ek Paketi İle Macera Devam Ediyor

  Tarih:

  Blizzard Entertainment’ın Diablo serisinin en son oyunu olan Diablo 4, Vessel of Hatred adlı yeni ek paketi ile karşımızda. Ek paket, oyuna yeni içerikler eklerken hikayeyi heyecanlı bir şekilde devam ettiriyor.

  Vessel of Hatred: Yeni Hikaye ve Görevler

  Vessel of Hatred, önceki oyunu kaldığı yerden alarak karşımıza ruh taşı ile mühürlenmiş Mephisto’yu çıkarıyor. Xbox Showcase’ de görüldüğü üzere Neyrelle, Mephistonun ruh taşını taşırken karşısına çıkan sanrılar ve türlü tehlikelerle Sanctuary’nin Nahatu bölgesine doğru yol alıyor.

  Yeni Bölgeler ve Zindanlar

  Vessel of Hatred oyuncuları Sanctuary evreninin güneyinde ki Nahantu’ya götürüyor. Aşina olduğumuz bu bölge ormanlık-amazon vari bir yapıya sahip. Diablo 4’ün yapısını devam ettirecek oyun bu bölgede de yeni zindanlar karşımıza çıkaracak.

  Diablo Evreninde Yeni Bir Oynanabilir Karakter

  Diablo 4 Vessel of Hatred oyuna yeni bir karakter sınıfı daha ekliyor. Spiritborn adlı sınıf büyücü doktor ve amazon karışımı bir sınıf olarak gözüküyor. Ek paket öncesi gelecek içerikle at dışı başka canlılarında binek olarak kullanılabileceği gözüküyor. Ek paket öncesi oyuna son güncelleme ile bir önceki oyundan aşina olduğumuz petlerde eklenmiş durumda.

  Yeni ek paket üç farklı satın alma seçeneğiyle geliyor; 1039.99₺ Standart, 1559.99₺ Deluxe ve Ultimate sürüm olarak ise ek paket 2339.99₺’ ye Battlenet üzerinden satılıyor.

  Oyun dünyasındaki gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.

  İlgili Yazılar

  Yorum Yapın

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz