More

  Diablo 4 Yeni Zindan Modu Geliyor

  Tarih:


  Ünlü aksiyon rol yapma oyunu serisinin son oyunu Diablo 4,, oyunculara yeni bir zorluk modu sunuyor: The Gauntlet. Bu mod, üçüncü sezona ek olarak duyuruldu ve yakın zamanda Diablo severler ile buluşacak. The Gauntlet, haftalık olarak yenilenen ve her oyunda farklı bir şekilde tasarlanan bir zindan. Oyuncular, bu zindanda mücadele ederek en yüksek skoru elde etmeye çalışırken, canavarları yenmek ve sandıkları açmak gibi etkinliklerle lider tablosunda üst sıralara yerleşmeye çalışacaklar.

  The Gauntlet’te başarılı olan oyuncular, performanslarına bağlı olarak çeşitli ödüller kazanabilirler. Her Gauntlet turu sonrasında oyunculara küçük bir ödül sandığı verilir ve haftalık Gauntlet sıfırlamasında, o hafta içinde elde edilen en iyi skora bağlı olarak daha büyük ödül sandıkları verilecek. En yüksek skorlar, oyunculara 925 güç seviyesine sahip eşyaların düşme garantisi veren, çok arzulanan hazineleri kazandırabilecek.

  Lider tabloları, en iyi 1000 oyuncuyu gösterecek şekilde tasarlanmıştır ve her hafta, zindan sıfırlamasıyla birlikte sıfırlanacak. Lider tabloları, Diablo 3 de olduğu gibi, her sınıf için ve solo, 2 oyunculu, 3 oyunculu ve 4 oyunculu partiler için ayrı ayrı yer alacak. Lider tabloları ayrıca platform, bölge, klan arkadaşları ve Hardcore ile Non-Hardcore oyuncuları için filtreler içerecek​​.

  Bu zorluk modu ve lider tabloları sistemi, Diablo 4 oyun deneyimine rekabetçi bir unsur ekleyerek, oyuncuların yeteneklerini ve stratejilerini test etmeleri için bir alan sunacak.

  Oyun dünyasındaki gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.

  İlgili Yazılar

  Yorum Yapın

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz