More

  Mortal Kombat 1: Homelander Arzıendam Ediyor

  Tarih:

  Mortal Kombat 1 için duyurulmuş olan karakterlerden The Boys’un kötü şöhretli kahramanı Homelander için ilk oynanış videosu yayınlandı. Ancak bir kötü detay karakteri orijinal “The Boys” dizisindeki aktör Antony Starr’ın seslendirmemesi oldu. Starr, bir hayranın Instagram’da sorduğu bir soruya yanıt vererek, Homelander karakterini oyunda seslendirmediğini açıkladı. Bu durum bazı hayranlar için hayal kırıklığına yol açtı​. Eşit güçlere sahip olan Omni-Man karakterinin seslendirmesini ise The Invincible şovunda da üstlenen J.K Simmons gerçekleştirmişti.

  Yeni Bir Kameo: Ferra

  Homelander, ilk oynanış videosu eşliğinde Mortal Kombat 1 ile eklenen mekanik olan kameo’lar arasında Mortal Kombat 11 oyunundan bilinen Ferra/Torr karakterinin Ferra’sı da eklenmiş bulunuyor. Homelander’la tezat bir görsellik içeren karakter, kişisel kötü şöhreti açısından Homelander’dan geri kalacak durumda değil tabi ki.

  Bitir İşini!

  Homelander’ın da roster’a eklenmesi ile oyunun çıkışı ile açıklanmış olan DLC karakterlerinden, Omni-Man, Quan-Chi, Peacemaker, Ermac’dan sonra sadece Takeda kalmış durumda.

  Oyunun içi kameolar ve karakterler konusunda desteklenmeye devam edileceği daha önceden de belirtilmişti. Bakalım Homelander ve geleceği bilinen Takeda sonrası hangi karakterler ünlü dövüş oyununda kendisine yer bulacak.

  Oyun dünyasındaki gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.

  İlgili Yazılar

  Yorum Yapın

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz