More

  Shadow of the Erdtree Çıkış Tarihi Açıklandı!

  Tarih:

  Elden Ring, FromSoftware tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan, 2022’nin en çok ses getiren oyunlarından biri oldu. Açık dünya yapısı, zengin hikaye anlatımı ve zorlu savaş mekanikleriyle övgü toplayan Elden Ring, hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan tam not aldı. Oyunun başarısının ardından gelen Shadow of the Erdtree adlı genişleme paketi, serinin hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyordu.

  Yeni Hikaye ve Dünya

  Shadow of the Erdtree, Elden Ring evrenini genişleten yeni bir hikaye sunuyor. Bu genişleme paketi oyunun ana hikayesinden sonra geçen olayları ele alıyor ve oyuncuları Erdtree’nin gizemlerini daha derinlemesine keşfetmeye davet ediyor. Yeni karakterler, düşmanlar ve müttefiklerle dolu bu genişletilmiş dünyada, oyuncuların karşısına çıkan zorluklar da artıyor.

  Yeni Düşmanlar ve Boss Savaşları

  Elden Ring’in en çok övülen yönlerinden biri akılda kalıcı boss savaşlarıydı. Shadow of the Erdtree DLC’si, bu geleneği devam ettiriyor ve oyunculara yeni ve daha da zorlu düşmanlar sunuyor. Bu yeni boss’lar hem strateji hem de beceri gerektiren savaşlarla oyuncuları sınayacak.

  Uzun zamandır beklenen genişleme paketinin ilk fragmanının yayınlanması ile birlikte çıkış tarihi de açıklanmış bulunmakta. 20 Haziran 2024 de çıkış yapacak genişleme paketinin ön sipariş fiyatı Steam üzerinde 25,99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Serinin hayranlarını yaz aylarında uzun, zorlu ve eğlenceli bir deneyim bekliyor.

  Oyun dünyasındaki gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.

  İlgili Yazılar

  Yorum Yapın

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz