Yükleniyor...
 

Blob Wars

92%
Blob Wars Ekranda en fazla kareye sahip olmaya çalışıyorsunuz. Kendi taş sayınızı arttırırken komşu karelerdeki taşları da kendi tarafınıza çevirme hakkınız oluyor. Bunun için iki seçeneğiniz var. Eğer bir taşınızı sadece bir kare oynatırsanız, taş ikiye bölünüyor ve taş sayınız artıyor. Diğer seçenek ise 3 kareye kadar oynatma hakkınız var. Fakat bu sefer taş sayınız artmıyor. Eğer hamle yapma imkanınız yoksa sol taraftaki PASS butonu ile pas geçebilirsiniz.

Blob Wars Oyunu Künyesi

Blob Wars

Ekleyen:
22 02 2006'de Yüklenmiştir
Ekranda en fazla kareye sahip olmaya çalışıyorsunuz. Kendi taş sayınızı arttırırken komşu karelerdeki taşları da kendi tarafınıza çevirme hakkınız oluyor. Bunun için iki seçeneğiniz var. Eğer bir taşınızı sadece bir kare oynatırsanız, taş ikiye bölünüyor ve taş sayınız artıyor. Diğer seçenek ise 3 kareye kadar oynatma hakkınız var. Fakat bu sefer taş sayınız artmıyor. Eğer hamle yapma imkanınız yoksa sol taraftaki PASS butonu ile pas geçebilirsiniz.

Oyunun Etiketleri

strateji dama blob izometrik
Güncelleme 01/01/1970

Blob Wars Oyunu Yorumları

Blob Wars oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.