Yükleniyor...
 

Çılgın Minibüs

87%
Çılgın Minibüs Üstten görünümlü zamana karşı oynanan bir yarış oyunu. Sağ alttaki play tuşuna bastıktan sonra adınızı yazıp ok işaretine tıklıyorsunuz. Daha sonra parkuru ve zorluk derecesini seçip Let's Race butonuna tıklıyorusunuz. Her pistin belli bir süresi var o sürelerin altına indikçe diğer pistler de açılmaya başlıyor. Ancak bariyerlere ya da kukalara çarpmak ceza süresi ekletiyor. Toplamda 12 pist var. Minibüsü yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz.

Çılgın Minibüs Oyunu Künyesi

Çılgın Minibüs

Ekleyen:
07 09 2007'de Yüklenmiştir
Üstten görünümlü zamana karşı oynanan bir yarış oyunu. Sağ alttaki play tuşuna bastıktan sonra adınızı yazıp ok işaretine tıklıyorsunuz. Daha sonra parkuru ve zorluk derecesini seçip Let's Race butonuna tıklıyorusunuz. Her pistin belli bir süresi var o sürelerin altına indikçe diğer pistler de açılmaya başlıyor. Ancak bariyerlere ya da kukalara çarpmak ceza süresi ekletiyor. Toplamda 12 pist var. Minibüsü yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz.

Oyunun Etiketleri

yarış minibüs otomobil
Güncelleme 01/01/1970

Çılgın Minibüs Oyunu Yorumları

Çılgın Minibüs oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.