Yükleniyor...
 

Sue Bitki Yetiştirme Makinesi

87%
Sue Bitki Yetiştirme Makinesi Sağ altdaki 2 butondan altta olanına tıklayıp oyuna başlayın. Oyunda domates bahçesinde domates üretip size verilen zaman içinde mümkün olduğu kadar çok puan almalısınız. Boşluk tuşuna basarak bahçeye geçin. Sol alt taraftaki sulama kabına tıklayarak alın ve küçük domates bitkilerine tıklayarak sulayın. Devamlı domates çıkana kadar arka akaya sulayın. Kızaran domateslere tıklayarak alın ve makinenin yuvarlak delikli olan bölgesine tıklayarak domatesi makineye atın. Domatesi vaktinde toplayamazsanız çürüyüp yere düşerler. Toplanan domatesler belli bir sayıya ulaştıktan sonra makinede START yaısı yazacaktır. Boşluk tuşuna basarak makineye geçin ve START a tıklayarak domatesi salça yapın. Yanıp sönen ışığa tıklayarak salçayı kutulara sırasıyla doldurun. Salça bitince tekrar boşluk tuşuna basarak bahçeye geçin ve domatesleri yetiştirmeye devam edin.

Sue Bitki Yetiştirme Makinesi Oyunu Künyesi

Sue Bitki Yetiştirme Makinesi

Ekleyen:
15 08 2007'de Yüklenmiştir
Sağ altdaki 2 butondan altta olanına tıklayıp oyuna başlayın. Oyunda domates bahçesinde domates üretip size verilen zaman içinde mümkün olduğu kadar çok puan almalısınız. Boşluk tuşuna basarak bahçeye geçin. Sol alt taraftaki sulama kabına tıklayarak alın ve küçük domates bitkilerine tıklayarak sulayın. Devamlı domates çıkana kadar arka akaya sulayın. Kızaran domateslere tıklayarak alın ve makinenin yuvarlak delikli olan bölgesine tıklayarak domatesi makineye atın. Domatesi vaktinde toplayamazsanız çürüyüp yere düşerler. Toplanan domatesler belli bir sayıya ulaştıktan sonra makinede START yaısı yazacaktır. Boşluk tuşuna basarak makineye geçin ve START a tıklayarak domatesi salça yapın. Yanıp sönen ışığa tıklayarak salçayı kutulara sırasıyla doldurun. Salça bitince tekrar boşluk tuşuna basarak bahçeye geçin ve domatesleri yetiştirmeye devam edin.

Oyunun Etiketleri

Sue Bitki Yetiştirme Makinesi Oyunu Yorumları

Sue Bitki Yetiştirme Makinesi oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.