Yükleniyor...
 

Sue Çikolata Yap

75%
Sue Çikolata Yap En aşağıdaki çikolata çilek butonuna tıklayıp oyunu başlatın. Öncelikle Sue\\\'yu güzel bir şekilde giydirmelisiniz, sol tarafdaki butonlara tıklayarak giydireceğiniz bölümü seçip oklara tıklayarak giysiyi seçin, seçiminizi yaptıktan sonra aşağıdaki büyük butona tıklayıp sıradaki bölüme geçin, bu bölümde 60 saniye içinde çikolata kalıplarının yarısına kadar çilek sonraki yarısına da çikolata doldurup çubuklarıda üzerlerine batırdıktan sonra yaptığımız çikolataları dondurmak için kalıpların altındaki düğmeye basın, çikolatalar donduktan sonra yandaki tabağa çikolataları alın.

Sue Çikolata Yap Oyunu Künyesi

Sue Çikolata Yap

Ekleyen:
15 08 2007'de Yüklenmiştir
En aşağıdaki çikolata çilek butonuna tıklayıp oyunu başlatın. Öncelikle Sue\'yu güzel bir şekilde giydirmelisiniz, sol tarafdaki butonlara tıklayarak giydireceğiniz bölümü seçip oklara tıklayarak giysiyi seçin, seçiminizi yaptıktan sonra aşağıdaki büyük butona tıklayıp sıradaki bölüme geçin, bu bölümde 60 saniye içinde çikolata kalıplarının yarısına kadar çilek sonraki yarısına da çikolata doldurup çubuklarıda üzerlerine batırdıktan sonra yaptığımız çikolataları dondurmak için kalıpların altındaki düğmeye basın, çikolatalar donduktan sonra yandaki tabağa çikolataları alın.

Oyunun Etiketleri

sue kız yemek japonca oyunlar
Güncelleme 01/01/1970

Sue Çikolata Yap Oyunu Yorumları

Sue Çikolata Yap oyunu hakkında henüz yorum yapılmamıştır. Yorum yapabilmek için üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.